KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13809044
nr 1380 9044
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal, Alpmotiv. Olja på pannå, 14x18, yttermått inklusive ram: 26x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 februari 2021
kl 18:13:45
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr